Peter Jablonský

Chcete geometricky pestovať svoje zdravie?

Základom je diagnostika pohybového aparátuKeď vieme prečo, vieme ako. Všeobecne sú diagnostikované len  / 4 – 8 / stavcov, čo je dobré, ale nie je to dosť pre celostnúdiagnostiku pohybového aparátu. Pracujeme s celým pohybovým aparátom a držaním tela / od chodidiel, až po hlavu / a len na základe takejto diagnostiky môžeme vykonávať pohybovú terapiu a niečo meniť. Ak nemám diagnostiku, dá sa niečo odstrániť a zmeniť? No nič – lebo sme nič nevedeli, čo zmeniť. 

Podnikatelia, majitelia, klienti… Odhalili sme
Nové stratégie tajných cvičení a niečo ďalšie“ o čom takmer nikto nevie… Táto schopnosť vás bude rozvíjať rýchlejšie ako čokoľvek iné, čo ste kedy zažili! 
Volám sa Peter Jablonský, o ktorom ste pravdepodobne nikdy nepočuli.
 
Pohybovou terapiou sa zaoberám viac ako 40 rokov, vytvoril som DIAGNOSTICKÝ softvér BodyAnalyzer na meranie celého pohybového aparátu a diagnostiku už absolvovali stovky spokojných klientov.
 
Čo je trochu šialené, spustili sme NOVINKU : možnosť diagnostikovať aj cez fotografie, alebo priamo v Lučenci, Letisko Boľkovce. 

Dokázali sme vziať náš nápad, zapojiť ho do tejto tajnej a precíznej stratégie a vracať Vám zdravie….
Sme spoločnosť, ktorá ako prvá spustila diagnostiku prostredníctvom fotografie. Ak je klient z veľkej vzdialenosti, klient sa odfotí v spodnej bielizni / podľa návodu / a odošle 3 fotografie. Dohodneme si stretnutie, cez https://google.meet/, kde si všetko navzájom vysvetlíme. Potom na základe diagnostiky pripravíme pohybovú terapiu a stretneme sa trikrát, alebo 10x aby ste sa to mohli podrobne a do detailov naučiť, na záver si ju natočíteIde o celostnú diagnostiku, podobne ako je napr. RTG – niekto Vám spraví foto – RTG, keď ho máte tak niekde Vám ho niekto vysvetlí a popíše, tak to je aj s vašim fotografiami / pošlete nám ich, vyhodnotíme, vysvetlíme./

Tak… Urobíme to / nemusíte cestovať, čakať atď ušetríte čas, peniaze… /? Ak je vaším cieľom preventívne cvičenie zmiernenie bolestivých stavov, sme tu pre vás.  Ak sa chcete cítiť lepšie a byť schopní pomôcť si, začnime, nie je na čo čakať. … 

Naše kapacity sú obmedzené, tak neváhajte.

Objednávka

Vyplňte formulár s vašimi požiadavkami

Kontaktné údaje
Vyberte produkt o ktorý máte záujem
Vyberte preferovaný dátum a čas