Peter Jablonský

Pokračujeme v našom hľadaní a riešení zdravia

Zdravie sa skladá z viacerých možností / stres, dýchanie, strava, imunita, svalová rovnováha, správne držanie tela, hygiena, je toho dosť a mi začneme vytváraním svalovej rovnováhy a správnym držaním tela. Začať sa dá v akomkoľvek veku, len treba chcieť. Musíme vedieť čo, ako, a vydržať, nie je to na chvíľu, ale na celý život. Každý sme iný, každý máme inú cestu, poďme na to! Základ je vedomosť.

Možno aj vy sa so svojimi problémami trápite celé mesiace a roky. Možno vás trápi bolesť chrbta, uvoľnené panvové dno, uvoľnené brucho, diastáza, hrbíte sa, alebo všetko naraz. Jedno je isté – pokiaľ vy nespravíte niečo inak, žiadne zmeny nedosiahnete. Ak to odložíte na zajtra, o týždeň, mesiac, rok, desať rokov, nič nedosiahnete – budete si po čase vyčítať, že ste hneď nezačali.

Správne držanie tela : 

Prečo sa treba starať o seba : správne pohybové návyky nikto nespraví za Vás, len vy / jedná sa o svalový aparát – teda svaly, ktoré ovplyvníme cvičením, pohybom, dýchaním /. Nesprávne návyky po čase spôsobujú bolesť a iné zdravotné problémy. Zázračné preparáty ak pomôžu je to dočasné – po účinku preparátu, doplnku, lieku  sa všetko vracia do starých koľají / účinok skončil a vy ste nič neriešili ani nezmenili, všetko je ako bolo pred problémom / a všetko sa opakuje. Je naivné myslieť si, že jedna krabička /lieku / niečoho všetko zmení a budeme zdraví.

Prečo sa treba vzdelávať : viete aké je správne držanie tela v stoji, v sede, pri chôdzi a pri každej činnosti počas dňa /práca, šport, relax atď. / a ako na to? Aké máte nesprávne návyky? Pokiaľ nemáme správne nastavený svalový aparát, svalové správne zapájanie – reťazce, špirály, tak to nezvládneme. To je veda, ktorú nám nikto nevysvetľuje. / Pomoc – Diagnostika BodyAnalyzer/. Na základe výsledkov diagnostiky, pripravíme pohybovú terapiu, ktorú treba udržiavať. Je to veda a vedomosť, ktorú treba preniesť do denného života.

Nespoliehať sa na zázrak, vy musíte niečo spraviť, ale čo? Ak spravíte správnu vec, potom sa dejú zázraky. Ideme na to spolu, nebudete sami.

Aký je postup 1, diagnostika Body- Analyzerom,  2, cvičením upraviť svalový aparát a toto všetko treba 3, preniesť do každodenných činností, správne držanie tela v stoji, v sede, pri chôdzi a pri každej činnosti počas dňa. 4, dýchanie.  Povieme a vysvetlíme si.

Pripravili sme pre vás novinku :  postup – diagnostika, ideálne osobne, alebo poslať 3 ks fotografií. Diagnostika trvá približne 1 hodinu /osobne, alebo cez googlemeet /. Tu si osobne vysvetlíme výsledky diagnostiky, svalové nerovnováhy, zlé držanie tela a dohodneme ďalší postup. Budete prekvapení výsledkom. Zahájime pohybový program na základe diagnostiky a po treťom stretnutí si môžete zostavu natočiť na video a môžete cvičiť v domácom prostredí. Ak budete chcieť, pokračujúce stretnutia budú o cvičení, správnom držaní tela, chodení, sedení, dýchaní.

Horúca novinka : ak ste z diaľky, sami – vo dvojici sa odfotíte / podľa návodu /, zašlete fotografie, mi ich vyhodnotíme, spojíme sa  telefonicky dohodneme termín a cez googlemeet  si vysvetlíme výsledky diagnostiky, upresníme vaše zameranie a dohodneme ďalší postup spolupráce.

Motivácia : Vy sami pracujete na svojom zdraví kdekoľvek a kedykoľvek, je to nutné, finančne a časovo výhodnejšie, nemusíte nikde dochádzať do rôznych zariadení, budete rozumieť tomu prečo a čo robíte. Všetko dohodneme cez googlemeet.

S nami to urobíme inak a s novým prístupom urobíte skvelé pokroky!

Preto neváhajte ani sekundu. Vstúpte do nášho programu, poctivo cvičte a už v prvých týždňoch spoznáte, že to bolo to najlepšie rozhodnutie.

Bližšie informácie o diagnostike BA : https://body-analyzer.com/

Zo skúseností vieme že sú klienti ktorí :

1, pochopia, čo je zdravie a začnú sa o seba starať, / buď vďaka bolesti, alebo ako prevencia /

2, najprv váhajú a potom začnú

3, samé výhovorky, nechcú pochopiť, nemajú čas a podobne o tých sa netreba starať, možno – prídu na to sami. / je jednoduchšie zjesť preparát a sedieť, nič nerobiť, len čakať /

4, treba si uvedomiť, že ste jediný človek, ktorý Vám môže ozaj pomôcť.

Pozrite sa po okolí, najmä na starších ľudí a pochopíte o čom to je.

Objednávka

Vyplňte formulár s vašimi požiadavkami

Kontaktné údaje
Vyberte produkt o ktorý máte záujem
Vyberte preferovaný dátum a čas